Chcem si objednať
archívne výtlačky inVitro

Zaujíma vás medicína a nové poznatky v tejto oblasti? Nenechajte si ujsť možnost objednať si archívne čísla nášho odborného časopisu inVitro, ktorého každé číslo je venované inej téme!

Pokiaľ vás zaujme téma niektorého z archívnych čísel (jedného alebo viacerých), je to jednoduché - vyplníte formulár nižšie a my vám požadované výtlačky pošleme do 30 dní.

Výber čísel na objednávku

Vydanie
Počet (ks) max 2 ks z jedného čísla
inVitro image
01/2023

Postcovidové obdobie a človek

Prvé číslo roka 2023 je venované problematike postcovidového obdobia – téme so širokým kontextom aktuálnej nielen vo svete zdravotníctva, ale aj v celej spoločnosti. O tom, aké škody vie covid napáchať z dlhodobého hľadiska, nájdete aktuálne informácie v našich článkoch z rôznych odborných lekárskych špecializácií, ale aj zo skúseností pacientov.

-
+
inVitro image
03/2022

Plastická a rekonštrukčná chirurgia

Práve máte pred sebou posledné tohtoročné číslo magazínu inVitro venované plastickej a rekonštrukčnej chirurgii – téme, ktorá v posledných rokoch rezonuje z každej strany. Kult krásy preniká už dokonca aj do sveta zvierat. Aktuálne číslo je opäť naplnené nielen odbornými poznatkami, novými trendami či postupmi z tejto oblasti, ale pozerá sa na tému aj z odľahčenej perspektívy či priamo očami pacientov v obľúbených rubrikách.

-
+
inVitro image
02/2022

Parazity a človek

Parazitom – na prvý pohľad nepríjemnej téme – sme venovali letné číslo magazínu inVitro. Síce niekedy pomerne jednoduché organizmy, ale s o to dômyselnejšími stratégiami prežitia, môžu byť v tomto smere inšpiráciou. Pátranie po nich a liečba, keď sa už niekde usídlia, sú väčšinou pomerne náročné. Poodhaľte s nami tento zaujímavý svet opäť v množstve odborných článkov, ale aj vo vašich obľúbených rubrikách.

-
+
inVitro image
01/2022

Detská neurológia

Rok 2022 otvárame inVitrom s témou Detská neurológia, ktorá má aj prívlastok náročná a plná výziev – hlavne v ešte stále pretrvávajúcej dobe kovidovej, keďže sa tam často hrá o čas. Problematiku jednotlivých ochorení a ich diagnostiky pokrýva opäť pestrá škála odborných článkov. V neposlednom rade je však pri tomto type ochorení dôležitý aj psychický stav detského pacienta a jeho blízkych, čomu sa zas venujeme hlavne vo vami obľúbených rubrikách.

-
+
inVitro image
03/2021

Teplota a človek

Teplota a človek je téma, s ktorou sa vám magazín inVitro prihovára svojím tretím vydaním roka 2021. Zmena telesnej teploty býva často jedným z prvých príznakov, že sa s nami niečo deje. V našich odborných článkoch a obľúbených rubrikách nájdete veľa zaujímavých a inšpiratívnych pohľadov na túto tému. Dúfame, že aj s ich pomocou sa vám v nastupujúcom zimnom období podarí lepšie započúvať do toho, čo nám chce telo povedať.

-
+
Zobraziť ďalšie čísla

Osobné údaje

Políčka označené hviezdičkou (*) sú povinné.