Chcem si objednať
archívne výtlačky inVitro

Zaujíma vás medicína a nové poznatky v tejto oblasti? Nenechajte si ujsť možnost objednať si archívne čísla nášho odborného časopisu inVitro, ktorého každé číslo je venované inej téme!

Pokiaľ vás zaujme téma niektorého z archívnych čísel (jedného alebo viacerých), je to jednoduché - vyplníte formulár nižšie a my vám požadované výtlačky pošleme do 30 dní.

Výber čísel na objednávku

Vydanie
Počet (ks) max 2 ks z jedného čísla
inVitro image
02/2022

Parazity a človek

Parazitom – na prvý pohľad nepríjemnej téme – sme venovali letné číslo magazínu inVitro. Síce niekedy pomerne jednoduché organizmy, ale s o to dômyselnejšími stratégiami prežitia, môžu byť v tomto smere inšpiráciou. Pátranie po nich a liečba, keď sa už niekde usídlia, sú väčšinou pomerne náročné. Poodhaľte s nami tento zaujímavý svet opäť v množstve odborných článkov, ale aj vo vašich obľúbených rubrikách.

-
+
inVitro image
01/2022

Detská neurológia

Rok 2022 otvárame inVitrom s témou Detská neurológia, ktorá má aj prívlastok náročná a plná výziev – hlavne v ešte stále pretrvávajúcej dobe kovidovej, keďže sa tam často hrá o čas. Problematiku jednotlivých ochorení a ich diagnostiky pokrýva opäť pestrá škála odborných článkov. V neposlednom rade je však pri tomto type ochorení dôležitý aj psychický stav detského pacienta a jeho blízkych, čomu sa zas venujeme hlavne vo vami obľúbených rubrikách.

-
+
inVitro image
03/2021

Teplota a človek

Teplota a človek je téma, s ktorou sa vám magazín inVitro prihovára svojím tretím vydaním roka 2021. Zmena telesnej teploty býva často jedným z prvých príznakov, že sa s nami niečo deje. V našich odborných článkoch a obľúbených rubrikách nájdete veľa zaujímavých a inšpiratívnych pohľadov na túto tému. Dúfame, že aj s ich pomocou sa vám v nastupujúcom zimnom období podarí lepšie započúvať do toho, čo nám chce telo povedať.

-
+
inVitro image
02/2021

Choroby z kliešťa

Práve sa pozeráte na letné číslo magazínu venované téme Chorôb z kliešťa. Leto je synonymom slobody, každý si ho chce užiť po svojom. Aj ono má však pár nástrah a práve s letným obdobím je spätý zvýšený výskyt kliešťov, ktoré vedia znepríjemniť život ľuďom aj zvieratám. Naše rubriky opäť prinášajú pohľad na tému čísla z rôznych perspektív – od tej odbornej až po odľahčenú.

-
+
inVitro image
01/2021

Zmeny telesnej hmotnosti

Prvé číslo roka 2021, prichádzajúce zároveň prvýkrát v dizajne Unilabs Slovensko, sa nesie v znamení témy Zmeny telesnej hmotnosti. Pre veľa z nás je po začiatku nového roka téma zmien vysoko aktuálna, a často práve tá hmotnostná. Pozreli sme sa preto na ňu opäť cez vaše obľúbené rubriky, ale aj pohľadom odborníkov a nechýbajú ani zaujímavosti z našej kuchyne.  

-
+
Zobraziť ďalšie čísla

Osobné údaje

Políčka označené hviezdičkou (*) sú povinné.