Blahoželáme vám! Tehotenstvo je rozhodne časom radostného očakávania a jedinečných pocitov, ktoré prináša nové perspektívy. Vedieť, aké je riziko, že vaše dieťa je nositeľom trizómie, už v 12. týždni, je možné iba vďaka výnimočným inováciám v lekárskej genetike, ktoré vám teraz prináša spoločnosť CGC GENETICS v spolupráci s Unilabs Slovensko.

Postarajte sa o zajtrajšok už dnes

TOMORROW je nový test od spoločnosti CGC GENETICS, ktorý je na Slovensko dodávaný prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia spoločnosťou Unilabs Slovensko. Test je vykonávaný priamo v laboratóriu CGC GENETICS a máte tak možnosť absolvovať vyšetrenie, ktoré bolo v tomto laboratóriu realizované pre desiatky tisíc budúcich mamičiek najmä z Európy, ale aj iných krajín po celom svete.

TOMORROW  jednoduchým a neinvazívnym spôsobom skúma prítomnosť trizómií chromozómov 21, 18 a 13 vo fetálnej DNA, ako aj aneuploidií pohlavných chromozómov a chromozómové pohlavie plodu. Jednoducho povedané, bežná vzorka krvi, ktorá je vám ako budúcej mamičke odobraná, umožňuje identifikovať najčastejšie sa vyskytujúce chromozómové poruchy vášho plodu.

TOMORROW, to je:

Včasná detekcia

Možno vykonávať už v 12. týždni tehotenstva.

Jednoduchosť

Vyžaduje sa iba jednoduchý odber vzorky krvi bez predchádzajúcej prípravy.

Bezpečnosť

Pri tomto teste neexistuje riziko potratu, ktoré sa spája s invazívnymi zákrokmi.

Spoľahlivá analýza

Presný test s najlepšou možnou detekciou.

Rozsiahly záchyt diagnóz

Detekcia najbežnejších syndrómov: Trizómia 21 (Downov syndróm), 18 (Edwardsov syndróm) a 13 (Patauov syndróm), ako aj aneuploidie pohlavných chromozómov.

Možný aj v prípade umelého oplodnenia (darované vajíčka/dvojičky)

Test možno vykonávať v prípade darovania vajíčok. Detekcia trizómií 21, 18 a 13 sa môže vykonávať aj pri dvojičkách (dva plody).

Technológia NGS

Tento test využíva najvyspelejšiu dostupnú technológiu (sekvenovanie novej generácie, NGS).

Profesionálna záruka – ste v dobrých rukách

Spoločnosť CGC Genetics je posledných 20 rokov popredným dodávateľom testov v lekárskej genetike v Portugalsku, ako aj hlavným európskym dodávateľom. Vďaka vyspelej technickej a klinickej odbornosti sa spoločnosť CGC Genetics zúčastňuje na viacerých výskumných projektoch. Teraz vám Unilabs Slovensko ako zmluvný partner spoločnosti CGC na Slovensku ponúka nový neinvazívny test s kladným hodnotením od skúsených zdravotníckych expertov, ktorý využíva tie najvyspelejšie technológie.

Tomorrow je tu pre vás

  • Tehotné ženy, ktoré sa chcú podrobiť skríningu na prítomnosť týchto chromozomálnych odchýlok pri plode bez ohrozenia svojej gravidity pri invazívnom zákroku,
  • tehotné ženy vo veku 35 a viac rokov,
  • tehotné ženy so zvýšeným rizikom trizómie 21,
  • tehotné ženy s diagnózou trizómie počas predchádzajúcej gravidity,
  • tehotné ženy s výsledkami ultrazvukového vyšetrenia, ktoré svedčia pre testované chromozómové aneuploídie,
  • tehotné ženy, ktoré sa chcú dozvedieť viac o svojom dieťati.

Postarajte sa o zajtrajšok už dnes

Vykonanie testu je jednoduché, rýchle a stačia naň tri kroky:

Pre bližšie informácie kontaktujte vášho gynekológa. 

V prípade záujmu o uplatnenie poukážky vygenerovanej ZP UNION poistencovi registrovanému vo VIP portáli, ktorý prevádzkuje ZP UNION, je potrebné poukážku vytlačiť a pripnúť ku žiadanke o vyšetrenie TOMORROW z dôvodu možnosti uplatnenia zvýhodnenej ceny a kontroly platnosti poukážky. Vyšetrenie je možné realizovať iba u spolupracujúcich lekárov Unilabs Slovensko, s. r. o.

 

Leták

Tomorrow test