Diagnostika novorodencov - BabyLab

Aké nadštandardné testy môžem bábätku objednať?

V našej ponuke momentálne nájdete dva unikátne testy, ktoré ponúkame ako jediní na Slovensku. Oba kúpite naraz za zvýhodnenú cenu.

Každý rodič chce, aby si dieťa užívalo radosť z pohybu. Nie každý má to šťastie. Ochorenie odhalí jediný test.

Test spinálnej svalovej atrofie

Spinálna svalová atrofia? Čo to je a prečo je tento test pre moje dieťa dôležitý?

Dôležitá otázka! Spinálna svalová atrofia je závážné genetické ochorenie, ktoré znemožňuje normálny vývoj pohybových schopností dieťaťa s následkom invalidity a pri vybraných formách ochorenia v neskoršom období aj nutnosti trvalej podpory dýchania prístrojmi. S týmto genetickým testom je však vďaka pokroku v modernej medicíne a génovej terapii liečba efektívna, ale iba ak sa včas zachytí. Preto je potrebné ochorenie odhaliť čo najskôr po narodení.

Cena testu: 50 €

Test si môžete kúpiť priamo na sk.lab.online alebo kliknite niižšie na zoznam zmluvných pediatrov, ktorí vám test zabezpečia.

Takmer všetci sme chránení vakcínami, preto je dnes svet bezpečnejším miestom. Nie každé dieťa však môže vakcínu zvládnuť. Zodpovie to jediný test.

Test bezpečnosti očkovania

Zvládne imunita môjho bábätka očkovanie?

Správna otázka! Vo všeobecnosti sú dnes očkovania bezpečné a nevyhnutné. Vo vzácnych prípadoch si však imunitný systém bábätka nemusí s vakcínou poradiť, čo môže byť nebezpečné pre jeho zdravie. Tento stav je potrebné včas zachytiť.

Cena testu: 50 €

Test si môžete kúpiť priamo na sk.lab.online alebo kliknite niižšie na zoznam zmluvných pediatrov, ktorí vám test zabezpečia.

Kde môžem najbližšie vykonať testy?

Nižšie si môžete skontrolovať, ktoré odberové miesto pre vykonanie jedného z testov alebo oboch naraz za zvýhodnenú cenu (ušetríte az 21 €) je k vám najbližšie. Testy si môžete objednať online.

Ak vám nevyhovuje ani jedno z odberových miest, testy si môžete zakúpiť aj priamo u spolupracujúcich lekárov. Ich zoznamy nájdete nižšie.


Ak si neviete s niečím rady, kontaktujte nás e-mailom na babylab@unilabs.sk alebo na 0850 150 000 a pomôžeme vám.

"Ako prebieha test a kedy to mám riešiť?"

Testy sú pre bábätko minimálne invazívne a postačia na ne 3 kvapky krvi z päty alebo pršteka. Oba je vhodné absolvovať čo najskôr po narodení. V prípade Testu bezpečnosti očkovania dieťaťa samozrejme ešte pred prvou vakcináciou. Výsledky máte najneskôr do 10 pracovných dní.

"Znie to naozaj užitočne. Kde a ako testy vybavím?"

Testy vybavíte online priamo na tejto stránke a to maximálne cez 2 kliky alebo sa môžete na testy objednať u týchto spolupracujúcich lekárov. Ak si neviete s niečím rady, kontaktujte nás e-mailom na babylab@unilabs.sk alebo na 0850 150 000 a pomôžeme vám.

"Je ešte niečo dôležité, čo by som mala vedieť?"

Jediné, čo by ste mali vedieť, je, že ste starostlivá mamina, ktorá už len čítaním tohto webu robí pre svojho drobca maximum. Želáme vám obom krásny život.

Kúpte si oba testy a chráňte dieťa ešte viac

Pri kúpe oboch testov ušetríte až 21 €

Na oba testy stačí jeden odber

Ak vás zaujíma postup, ako sa dostať k Testu bezpečnosti očkovania dieťaťa, tu nájdete viac informácií.