Call centrum:

7.00 – 16.30 (po – pia)

XIX. KONGRES KOMORY VETERINÁRNYCH LEKÁROV SR

Vážení návštevníci kongresu, srdečne vás pozývame na návštevu stánku Alpha medical na XIX. Kongrese Komory veterinárnych lekárov Slovenskej republiky.

Odborný program bude prebiehať v 5 sekciách - sekcia spoločenské zvieratá, sekcia kone, sekcia farmové zvieratá, sekcia exotov, sekcia laboratórnej diagnostiky.

Medzi pozvanými účastníkmi Kongresu budú veterinárni lekári Komory veterinárnych lekárov SR, účastníci a predstavitelia Komory veterinárnych lekárov Českej republiky, zástupcovia Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR, Univerzity veterinárskeho lekárstva Českej repbuliky, zástupcovia Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR, Univerzity veterinárskeho lekárstva v Košiciach, Ministerstva pôdohospodárstva SR a ďalší významní hostia zo Slovenska a zahraničia.

Tešíme sa na vás.

Neviete nájsť odpoveď na vaše otázky? Chcete sa stať naším klientom?
Máte problém, ktorý potrebujete vyriešiť? Kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme.

viac informácií